

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 7 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Features | |
| Impedance | |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Operating Supply Voltage | |
| Max Supply Current | |
| Height - Seated (Max) | 3.68 mm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 100 µW |
Stock: 8195
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09072
Ext.Price$0.09072
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09072 | $0.09072 |
| 10 | $0.08093 | $0.80930 |
| 50 | $0.07219 | $3.60950 |
| 100 | $0.06541 | $6.54100 |
| 500 | $0.05927 | $29.63500 |
| 1000 | $0.05371 | $53.71000 |
| 3000 | $0.04867 | $146.01000 |
| 5000 | $0.04410 | $220.50000 |
